Nowości od Afterdark – turkesteron, laksogenina, epi

afterdark

Afterdark – laxogenin, turkesteron i epiandosterone

Na pewno kojarzycie produkty firmy Afterdark Pharmaceuticals, o których wspominaliśmy wcześniej na blogu. Marka nabiera tempa i wypuszcza kolejne środki, stawiając tym razem na suplementy o działaniu anabolicznym, jak turkesteron. Z czym mamy do czynienia?

Poniżej znajdziecie wskazówki dotyczące nowych produktów, jakie niedługo pojawią się w wybranych sklepach. 

Afterdark Turkabolen 60 caps – turkesteron

Turkabolen to klasyczny produkt na bazie turkesteronu. Jest to w pełni naturalny suplement o działaniu anabolicznym, który wspomaga czynniki wzrostu organizmu. Ajuga Turkestenica jest tutaj główną rośliną dostarczającą związków aktywnych jak turkesteron. Ajuga Turkestenica dostarcza też innych ekdysteroidów, jednak zazwyczaj suplementy standaryzowane są na ilość aktywnego turkesteronu. 

Jak działa turkesteron?

Jego główne działanie polega na promowaniu przemian metabolicznych w kierunku wzrostu anabolizmu. Zwiększa on syntezę białek mięśniowych. Turkesteron podnosi wrażliwość insulinową tkanek, przez co efektywniej wykorzystują one glukozę i składniki budulcowe. Turkesteron pomaga również w regeneracji, poprawia samopoczucie, zwiększa witalność. 

1 kapsułka zawiera 550 mg ekstraktu, który jest standaryzowany na 10% turkesteronu. Jest to ilość, która powszechnie występuje w suplementach tego typu. Dzienne dawkowanie powinno wynosić około 500 mg ekstraktu dlatego jedno opakowanie starczy nam aż na 60 dni. 

Afterdark Isodrol 120 caps – laksogenina

Isodrol to ciekawe połączenie trzech substancji aktywnych. Znajdziemy w produkcie:

  • Androstenolone – 25 mg – jest to prekursor innych hormonów anabolicznych, jakie znajdują się w ciele człowieka. Jego działanie polega na stymulowaniu wewnętrznej produkcji np. testosteronu. Będzie skutecznie nasilać przemiany białkowe w tym syntezę białek mięśniowych.
  • Laksogenina – 25 mg – należy do naturalnych substancji, które wspomagają wzrost masy mięśniowej. Laksogenina podobnie jak turkesteron ma za zadanie poprawiać wrażliwość insulinową tkanek. Laksogenina nie ingeruje w Twój układ hormonalny. Nie powoduje bloku. Może przyczyniać się do poprawy apetytu.
  • Abieta 8,11,13-trien-18-oic acid – 10 mg – kwas dehydroabientowy jest blokerem estrogenów. Jego dodatek ma za zadanie hamować aktywność enzymu aromatazy. 

Podsumowując produkt mamy tutaj połączenie boostera testosteronu, naturalnej substancji anabolicznej jak laksogenina oraz blokera estrogenów. Połączenie to wydaje się bardzo dobrze przemyślane. Stymulujemy hormony wewnątrz organizmu, jednocześnie dostarczamy związku poprawiającego anabolizm. A nad całością procesu sprawuje piecze inhibitor aromatazy. 

Ilość dwóch kapsułek dziennie powinna w pełni wykazywać swój potencjał. 

Afterdark 3-beta-andro 60 caps – epiandosteron

Trzeci produkt to 3β-Andro, czyli popularny epiandostrone. Jest to środek znany jako popularne EPI.  Daje nam bardzo dobrej jakości przyrosty masy mięśniowej, nie powoduje przy tym retencji. Związek nie aromatyzuje do estrogenów, co pozwala nam na uzyskanie bardzo silnego działania anabolicznego. Epiandosteron bardzo dobrze nadaje się podczas okresu budowy tzw. masy mięśniowej jakościowej. Wielu amatorów mocnej suplementacji stosuje go podczas redukcji tkanki tłuszczowej, aby nadać sylwetce jeszcze bardziej wyraźnego wyglądu. 

Jak dawkować epiandosteron? 1 kapsułka dziennie powinna dać nam bardzo dobry efekt. Jak widzimy po raz kolejny mamy tutaj do czynienia z opakowaniem, które bez problemu starczy nam na 8 tygodniowy cykl. 

Opinia reviewsuppz

W naszej opinii produkty są jak najbardziej trafione. Turkesteron obecnie spotkamy w ofercie każdej szanującej się firmy. Produkt wzbudza spore zainteresowanie wśród osób szukających naturalnego wsparcia dla organizmu. Po komentarzach, jakie otrzymują suplementy na bazie turkesteronu widzimy, że suplementy są chwalone i stosowane powszechnie przez naturali.

Kolejne EPI na rynku również nie zaszkodzi. Wysoka dawka substancji aktywnej sprawia, że wystarczy nam jedna kapsułka dziennie, aby w pełni cieszyć się działaniem produktu. Jest to dobre posunięcie ze strony firmy, która od razu oferuje nam suplementację na 2 miesiące. 

Najbardziej zaciekawiła nas opcja połączenia DHEA, laksogeniny i kwasu dehydroabientowego. Suplement ma w sobie bardzo duży potencjał anaboliczny, który jednocześnie optymalizuje pracę układu hormonalnego. Może być to ciekawe rozwiązanie do wsparcia procesu budowy masy mięśniowej. 

Gdzie kupie nowości Afterdark?

Suplementy marki Afterdark znajdziesz w sklepie BodyShock.PRO