Przedtreningówka Crack DMAA i spalacz tłuszczu Redline X – wielki powrót

spalacz tłuszczu i przedtreningówka

Przedtreningówka Crack DMAA i spalacz tłuszczu Redline X

Starzy wyjadacze hardcorowej suplementacji na pewno dobrze kojarzą te dwie pozycje. Crack swego czasu zdominował rynek najmocniejszych przedtreningówek z DMAA. Jego działanie było zupełnie inne. Potrafił wnieść organizm na wyższy poziom pobudzenia, który roznosił nas na treningu. Była to swego czasu najlepsza opcja na przedtreningówkę na rynku. Spalacz tłuszczu Redline X z kolei znany był z bardzo mocnego działania odchudzającego. Silna termogeneza, bardzo dobre pobudzenia, a co najważniejsze palił tłuszcz aż miło. 

Przeanalizujmy wskrzeszone legendy i odpowiedzmy sobie na pytanie, czy warto się nimi zainteresować?

Przedtreningówka Phoenix Labs Crack DMAA

przedtreningówka dla sportowców z dmaa

Przedtreningówka Crack swego czasu wprowadziła niemałe zamieszanie na rynku suplementacji. Osoby, które miały możliwość przetestowania jej pierwszej wersji, szybko się przekonały, że nastąpił kolejny etap na rynku preparatów pobudzających. Produkt był na tyle silny, że wiele osób spożywało połowę porcji. Cała porcja była na tyle silna, że trening mógł trwać bez końca. Sam pamiętam, jak trzymając puszkę przedtreningówki Crack, czułem do niej ogromny respekt i na start wrzuciłem jedynie 1/3 porcji. 

Jak jest obecnie? Przyjrzyjmy się poszczególnym komponentom w składzie przedtreningówki:

Jedna porcja Crack to 10 gramów substancji aktywnych. Producent nie podaje nam poszczególnych ilości substancji, więc mamy możliwość ocenienia jedynie słuszność dobranych składników. 

VasoPump Blend

Mieszanka pompująca zbudowana jest z AAKG, estryfikowanej formy argininy, agmatyny i ornityny. Połączenie jest całkiem dobrze przemyślane i sprawdza się jako baza do uzyskania bardzo dobrej pompy. Dwie formy argininy uzupełnione są ornityna, która jest inhibitorem enzymu arginazy, czyli hamuje jej rozpad w ciele. Uzyskujemy przez to dużo lepsze działanie pomperów. Agmatyna sama w sobie jest już składnikiem bardzo dobrym w działaniu, a więc otrzymujemy kompletny zestaw pompujący. 

Methampheta-Stim Matrix

Mieszanka pobudzająca zawiera tyrozynę, methylxanthine, ekstrakt z guarany, DMAA, DMHA. Mieszanka składników pobudzających dostarcza nam wysokiego poziomu pobudzenia. Stosując przedtreningówkę Crack, mamy wrażenie, że cofnęliśmy się w czasie i czujemy działanie starych dobrych przedtreningówek opartych na solidnej dawce garaminy. Silne działanie DMAA zostało uzupełnione dodatkowo DMHA. O Tym, czym jest DMHA i jak działa, pisaliśmy już na blogu tutaj. Takiego połączenie nie mieliśmy w pierwszej wersji, jednak producent zadbał o to, aby przedtreningówka była naprawdę mocna i przebiła się ponownie na rynku boosterów przedtreningowych. 

Enduramax Blend

Mieszanka wzmacniające mięśnie, podnosząca ich wytrzymałość. Tutaj mamy połączenie beta-alaniny, tauryny, glucuronolactone. Są to standardowe składniki, które dbają o metabolizm składników odżywczych, jak i wpływają na opóźnienie pojawianie się kwasu mlekowego. Ich działanie pozwala na dłuższą pracę mięśni, co z kolei będzie podnosić intensywność wysiłku. Taki dodatek do silnych stymulantów jest wręcz obowiązkowy, jak chcemy uzyskać dobry efekt synergii. 

Electroplenish Blend

Dodatek elektrolitów zadba o Twoje nawodnienie, jak i prawidłową pracę mięśni. Silne pobudzenie ma to do siebie, że znacznie podnosi zapotrzebowanie układu nerwowego na elektrolity. Jest to kolejny dobry ruch, jak zależy nam na dobrym działaniu przedtreningówki. 

Rapid Absorption technology

Dodatki ułatwiające przyswajanie związków aktywnych. B-Hydroxytricarballylic acid oraz Effersoda mają za zadanie poprawić rozpuszczalność suplementu i tym samym poprawić jego przyswajanie.

Czy przedtreningówka Crack działa jak pierwsza wersja?

Pierwsze wersje przedtreningówki Crack zrobiły spore zamieszanie na rynku suplementacji. Jej działanie skutecznie zostawiało konkurencję w tyle, przez co o przedtreningówce było bardzo głośno. Obecny Crack działa bardzo podobnie! Nasza redakcja miała już okazję testować suplement i możemy z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że produkt ma spore szanse po raz kolejny obronić się na rynku. Mieszanka DMAA i DMHA jest tutaj bardzo dobrym pomysłem. Wyraźnie czuć w działaniu DMAA, specyficzne pobudzenie, nagły wzrost energii i termogenezy. Oceniamy przedtreningówkę bardzo pozytywnie i zachęcamy do testowania. 

Spalacz tłuszczu Phoenix Redline X

suplementy i odżywki, spalacze tłuszczu

Drugim produktem, jaki wskrzesza Phoenix, jest spalacz tłuszczu Redline X. Słynny spalacz tłuszczu o bardzo mocnym działaniu odchudzającym robił wielką furorę na rynku suplementacji. Na popularnych forach Internetowych praktycznie codziennie pojawiały się pytania dotyczące właśnie działania Redline X. Wielu ekspertów polecało go ze względu na bardzo mocne działanie. Chciałeś spalacz tłuszczu, który działa? Kupowałeś Redline X i po problemie. 

Spalacz tłuszczu nie tylko charakteryzował się silnym działaniem termogenicznym, ale również doskonale pobudzał. Jak wygląda obecnie jego skład?

Producent deklaruje, że jest to jeszcze mocniejsza wersja od poprzednika, która zawiera solidną dawkę DMAA, dzięki czemu jeszcze mocniej pobudza. W porcji 2 kapsułek znajdziemy następujące mieszanki aktywne:

Fat Catabolizer Blend – 275 mg

Mieszanka, która przyspiesza rozkład tkanki tłuszczowej. Została ona uzbrojona w kofeinę bezwodną w ilości 200 mg; 1,3,N-Dipropyl-7Proparglyxanthine; Guggul Extract; 3-5-Cyclic Adenosine Monophosphate; Uridine-5-Monophosphate; Toothed Clubmoss  oraz DMAA geramina. Jak widzimy, spalacz tłuszczu zawiera dość tajemnicze składniki, jednak są one powszechnie stosowane w produktach redukujących tłuszcz. Mieszanka składników aktywnych nie tylko ma silne działanie termogeniczne, ale również ze względu na zawartość DMAA będzie silnie pobudzać. Doskonale nadaje się on jako przedtreningówka. Co więcej, dodatek ekstraktu zawierający hupercynę zapewnia działanie nootropowe. 

Euphoric Blend – 350 mg

Mieszanka poprawiająca samopoczucie i nastrój. Każdy, kto redukował, wie, że samopoczucie na redukcji bywa okropne. Dlatego taka mieszanka potrafi znacznie ułatwić nam życie. Składniki, jakie zawiera to: R-beta-Methylphenylethylamine HCL; N-Methyl-beta-Phenylethylamine. Są to składniki, które posiadają znaczny wpływ na poziom neuroprzekaźników w ciele. Ich działanie będzie wpływać na wzrost serotoniny, jak i dopaminy. To one w głównej mierze odpowiadają za to, jak się czujemy. 

Tri-Yohimbine Blend – 6 mg

Mieszanka trzech form johimbiny. Mamy tutaj połączenie Johimbiny HCL, 11-Hydroxy Yohimbiny oraz Alfa Johimbiny. Dobry spalacz tłuszczu obecnie obowiązkowo zawiera johimbinę. Jej działanie pozwala nam bardzo nisko zejść z poziomem tkanki tłuszczowej, co z kolei pozwala uzyskać życiową formę, jeżeli chodzi o poziom tkanki tłuszczowej. Trzy formy johimbiny w jednym spalaczu tłuszczu to rzadkie zjawisko. Tutaj trzeba mocno pochwalić producenta za taki ruch, bo działanie termogeniczne i pobudzające takiej mieszanki będzie pozwalało uzyskać naprawdę świetny efekt. Johimbina zastosowana przed treningiem znacznie podnosi jego intensywność i będzie zwiększać wydatek energetyczny. Połączenie jej z DMAA stanowi bardzo zaawansowaną mieszankę w spalaczach tłuszczu, która nadaje się dla osób zaawansowanych. 

Thermogenic Blend – 100 mg

Mieszanka termogeniczna składa się z hordeniny hcl, synefryny, oktopaminy, ekstraktu z liści oliwy. Są to same mocne produkty, które często widujemy w spalaczach tłuszczu. Ich działanie skupia się na nasileniu termogenezy i lipolizy. Składniki ułatwiają pozyskiwanie energii ze zgromadzonej tkanki tłuszczowej na potrzebny energetyczny. Co więcej, ekstrakt z liści oliwy zawiera hydroxytyrosol — substancję, która dba o wrażliwość insulinową tkanek. 

Thermogenic Blend – 250 mcg

Druga formuła termogeniczna działa na pracę tarczycy. 3,5-Diiodo-L-Thyronine oraz 3,3-Diiodo-L-Thyronine podtrzymują aktywność metaboliczną organizmu. Dodatki te wpływają na możliwości wydatkowania energii przez Twój organizm. Wiele osób podczas odchudzania wskazuje na spowolnienie metabolizmu. Dobrze jest więc, aby spalacz tłuszczu zawierał dodatkowe składniki, które podtrzymują tempo przemiany energii. 

Czy warto kupić spalacz tłuszczu Redline X?

Spalacz tłuszczu Phoenix Redline X działa bardzo silnie. Bez wątpienia spalacz będzie numerem jeden, jeżeli chodzi o stopień pobudzenia. Zawartość DMAA w połączeniu z trzema formami johimbiny robi naprawdę dobrą robotę. Jeżeli szukasz spalacza tłuszczu, który możesz wykorzystać przed treningiem, to Redline X jest dla Ciebie stworzony. Produkt bardzo mocno pobudza, daje bardzo silną termogenezę. Zalecamy skorzystać z 1 kapsułki na początek, aby sprawdzić, jak Twój organizm reaguje na tak wybuchowy miks. 

Gdzie kupimy spalacz tłuszczu Redline X i Crack DMAA?

Produkty opisane w artykule kupisz w sklepie BodyShock.PRO