AFTERDARK – przedtrenigówka, spalacz tłuszczu i inhibitor aromatazy – NOWOŚĆ w Europie

afterdark

AFTERDARK – przedtreningówka, spalacz tłuszczu, inhibitor aromatazy – nowy brand hardcorowej suplementacji!

AFTERDARK Pharmauceuticals to marka suplementacyjna dla zaawansowanych osób. Obecnie w ofercie pojawiła się nowa: przedtreningówka, spalacz tłuszczu oraz inhibitor aromatazy. 

Firma stawia na bezkompromisowe i sprawdzone rozwiązania, które zadowoloną najbardziej wymagających graczy. Co ciekawe, polityka firmy ukierunkowana jest na dystrybucje tylko u sprawdzonych partnerów. Suplementów nie spotkacie na popularnych aukcjach Internetowych. Tym samym poszukiwania w Internecie mogą nie być rozwiązaniem, aby otrzymać ich produkty. 

Na szczęście nie ma co się przejmować. Produkty będą dostarczane do zaufanych odbiorców, którzy oferują najlepsze marki suplementacyjne. 

Jakie produkty oferuje nam AFTERDARK?

Na chwilę obecną otrzymamy trzy produkty marki, a są to przedtreningówka, spalacz tłuszczu i inhibitor aromatazy. Szczegółowy opis produktów znajdziecie poniżej w tekście. Są to trzy produkty, które mają uzupełnić rynek suplementacji o zaawansowane rozwiązania, które dają wymierne korzyści. Suplenty te nie zostały wybrane przypadkowo. Firma cieszy się dobrymi źródłami poszczególnych substancji aktywnych, które przekładają się na solidne działanie ich produktów. Jak wiemy, dobre komponenty aktywne, to sukces działania całego suplementu. Czasem niepozornie wyglądający skład, jak i dawki usypiają nasza czujność co do oceny suplementów. Synergia działania i jakość sprawia, że po zastosowaniu mamy wrażenie jakbyśmy dostali zupełnie nowy produkt. 

Jakie produkty dostaniemy?

Przedtreningówka INHUMAN Pre-workout

przedtrenigówka

Inhuman Preworkout to przedtreningówka składająca się z 4 mieszanek aktywnych:

Rage and Energy Complex – kompleks pobudzający, który ma na celu zmotywować Cię do działania. Znajdziemy tutaj mieszankę kofeinową (trzy rodzaje kofeiny), DMHA oraz synefrynę. Na uwagę zasługują dawki 2-Aminoisoheptane oraz synefryny, które są jak najbardziej na poziomie. Jest to solidna baza, która powinna bardzo dobrze pobudzać. 

Inhuman Muscular Volumization – kompleks pompujący. Jego działanie ma na celu osiągnięcie znacznej pompy mięśniowej. Spora dawka l-cytruliny gwarantuje nam solidną pompę. Mieszanka uzupełniona jest polimerami glikogenu oraz tauryną. 

Naural Acticvation And Anti Crash – dodatki nootropowe. To jedna z obowiązkowych pozycji, jakimi charakteryzują się obecnie dobre przedtreningówki. Kompleks ma na celu również zabezpieczeń układ nerwowy przed przeciążeniem. Działanie Anti Crash to popularny zabieg, który sprawia, że nie czujemy nagłego spadku energii, gdy suplement traci swoje działanie. W mieszance znajdziemy noopept, hupercynę A, tyrozynę i l-teaninę. Substancje nootropowe pozwolą Ci czuć lepszą motywację, koncentrację i skupienie. 

Explosive Strenght – ostatnia mieszanka ma za zadanie wzmocnić Twoje mięśnie podczas wysiłku. Opatentowana formuła Creatine Pyrinox oraz beta-alanina to zestawienie, które zadba o intensywną pracę mięśni i podniesie możliwości wytrzymałościowe. 

Przedtreningówka ma działanie kompletne. Nie jest nastawiona wyłącznie na mocne pobudzenie. INHUMAN ma dodatki, które podnoszą sprawność Twojego układu nerwowego. Silne pobudzenie jest tutaj uzupełnione działaniem nootropowym, które znacznie podnosi koncentrację podczas wysiłku. Znaczny dodatek cytruliny sprawia, że otrzymujemy również solidny no-booster. 

Przedtreningówka INHUMAN, jak stosować?

Przedtreningówkę INHUMAN stosujemy w ilości 1 miarki (12,2 g) 20-30 min przed treningowo. Najlepiej zachować około 2-godzinny odstęp od posiłku. Przyswajanie składników odżywczych nie wymaga dużo czasu. Już po około 20 minutach zaczynamy czuć przypływ energii połączony z lepszym samopoczuciem. 

Spalacz tłuszczu Phyrodex Thermogenic

spalacz tłuszczu

Drugi produkt to spalacz tłuszczu PYRODEX o silnym działaniu termogenicznym. Znajdziemy tutaj trzy formuły aktywne, takie jak:

Rage & Energy Complex – mieszanka trzech form kofeiny, znana z przedtreningówki. Co więcej, mamy też DMHA oraz synefrynę. Dodatkowo spalacz tłuszczu zawiera też teobrominę i hordeninę. Mieszanka składników aktywnych ma na celu silne pobudzenie. Jest to ważne, gdyż jesteśmy w stanie zachować wtedy pełną intensywność treningową. Większa intensywność z kolei to większy wydatek energetyczny. 

Thermogenesis & Calorie Pyrotechnics – pozwala nam zwiększyć poziom termogenezy i przyspieszyć odchudzanie. Składniki spalacza tłuszczu, takie jak ThermoGBB oraz CalorieBurnGP pozwalają na efektywne wykorzystanie tłuszczu. Odpowiadają one za możliwość wykorzystania tłuszczu z ciała na potrzeby energetyczne. W kompleksie znajdziemy również ekstrakt z Brigham Tea, który jest źródłem alkaloidów efedryny. 

Muscle Stration & Water Loss Complex – usuwa wodę podskórną i nadaje mięśniom twardego wyglądu. Spalacz tłuszczu pozwala Ci na osiągnięcie maksymalnie niskiego poziomu tłuszczu. Diuretyki dbają o niski poziom wody podskórnej, a johimbina pozwala na zredukowanie najbardziej opornego tłuszczu. 

Całość spalacza tłuszczu uzupełniona jest witaminami z grupy B oraz jodyną. Maja one na celu podtrzymać wysoka aktywność pracy tarczycy, co przekłada się na zwiększoną aktywność metabolizmu. Spalacz tłuszczu PYRODEX stanowi połączenie wysoce efektywnych związków aktywnych. Jego działanie ma na celu znacznie podnieść ciepłotę ciała, co przyczynia się do zwiększonej redukcji tłuszczu. Spalacz też pozwoli na utrzymanie niskiego poziomu wody podskórnej co jest ważne dla osób przygotowujących się do startów w zawodach sylwetkowych. 

Jak stosować spalacz tłuszczu PYRODEX?

W zależności od ilości tłuszczu w ciele spalacz możemy traktować jako przedtreningówkę lub też stosować go częściej. Osoby ze sporą nadwagą powinny stosować 1 porcję dziennie (2 kapsułki) przed aktywnością fizyczną. Podobnie jak preparaty przedtreningowe powinniśmy zachować 2-godzinny odstęp od posiłku, a sam suplement zastosować około 30 min przed treningiem. 

Inhibitor aromatazy Estrozole 

bloker estrogenów

Trzeci suplement to inhibitor aromatazy ESTROZOLE. Suplement składa się z:

Aromatase Inhibition Complex – składa się z silnych blokerów estrogenu.

Arimistane, kwas dehydroabietanowy, pochodnej indolu oraz DIM. Kompleks bardzo mocno wpływa na enzym aromatazy. Blokuje konwersje testosteronu do estrogenu. Obniża poziom estradiolu, a tym samym zwiększa ilość testosteronu. 

Hepatic & Renal Cycle Support – mieszanka wspomagające prace wątroby i układu pokarmowego. Znajdziemy w niej acetylowaną cysteinę, ostropest plamisty i glutation. Są to komponenty, które doskonale dbają o narządy wewnętrzne i ich regenerację. 

Dihydrotestosterone Hair Protection Complex – mieszanka chroniąca włosy przed DHT. Cebulki włosowe są podatne na uszkodzenia, gdy w naszym ciele znajduje się zbyt dozo pochodnych testosteronu. Ma to miejsce głównie podczas cyklu z użyciem SAA, ale i nie tylko. Obecnie wielu mężczyzn narażona jest na przedwczesne wypadanie włosów, co związane jest ze zbyt dużą ilością DHT w ciele. Suplement pozwoli ochronić Twoje włosy przed wypadaniem. 

Całość uzupełniona jest witaminą D3, selenem, cynkiem i magnezem. Jak więc widzimy, skład jest dość bogaty. Z powodzeniem możemy suplement zastosować w ramach terapii po cyklowej PCT. Będzie nadawał się on do tego, aby wspomagać odblok. Kontrolowanie hormonów na cyklu jest działaniem, które powinno zainteresować każdego amatora sterydów. Optymalny poziom estrogenów pozwoli nam na przeciwdziałanie wielu skutkom ubocznym. 

Jak stosować inhibitor aromatazy ESTROZOLE?

Estrozole stosujemy w dawce 3 kapsułek przed snem. 

Przedtreningówka, inhibitor aromatazy, spalacz tłuszczu AFTERDARK, gdzie kupić?

Suplementy AFTERDARK Pharmaceuticals dostępne będą wkrótce w sklepie BodyShock.PRO