NOWOŚĆ! Hammer Fury Caps – przedtreningówka w kapsułkach

Hammer Fury Caps przedtreningówka z phenibutem

Rynek suplementów diety, zwłaszcza tych przedtreningowych, cały czas się rozwija. Obecnie spotykamy setki różnych przedtreningówek, których skład obfituje w stymulanty, substancje nootropowe i pompery. Większość hardcorowych przedtreningówek jest jednak w formie proszku. Hammer Labz po raz kolejny chce wprowadzić nowość na rynek, a jest nią przedtreningówka Fury Caps. Czy produkt ma dobry skład? Czy przedtreningówka w kapsułkach się przyjmie? Przyjrzyjmy się jej bliżej.

Przedtreningówka w kapsułkach, czy warto?

hammer labz przedtreningówka fury caps w kapsułkach

Suplementy przedtreningowe głównie znajdują się w formie proszku, co jest zazwyczaj podyktowane ich znaczną objętością. Trudno jest umieścić w kapsułkach 10-15 gramów proszku na porcję, co byłoby mocno niewygodne dla użytkownika. Dlatego też zazwyczaj firmy produkujące przedtreningówki w formie kapsułkowanej wykorzystują głównie stymulanty, jak i substancje nootropowe. Rzadko spotykamy tutaj pozostałe dodatki jak np. aminokwasy BCAA czy no-boostery. Tak jest też tym razem. Hammer Labz Fury Caps to przedtreningówka, która wykorzystuje mocne stymulanty, jak i substancje o działaniu nootropowym. Szczegółowy skład przeanalizujemy poniżej. 

Skład produktu Fury Caps

przedtreningówka sklep bodyshock.pro z phenibutem

Suplement zawiera 60 kapsułek, gdzie 1 porcja to 2 kapsułki. W produkcie znajdziemy:

Kofeinę w ilości 250 mg, która ma za zadanie podtrzymać czujność układu nerwowego. Kofeina blokuje receptory adenozyny w mózgu, co powoduje, że układ nerwowy zachowuje zwiększona aktywność. Drugim składnikiem jest phenibut w ilości 300 mg, o którym szerzej piszemy poniżej. Kolejnym składnikiem jest stymulant DMHA (150 mg). Jest to silny stymulant, który powstał jako zamiennik dla DMAA. Szerzej o DMHA przeczytać możecie we wpisie na naszym blogu. Eria Jarensis 100 mg jest to roślina, która dostarcza nam N-fenetyl dimetyloaminy, substancji, która podnosi poziom noradrenaliny. Jej działanie będzie silnie pobudzać i zwiększać możliwości wysiłkowe. 

Dicaffeine Malate 50 mg to połączenie kofeiny z kwasem jabłkowym. Kofeina w tej formie wykazuje lepsze wchłanianie, jak i dłuższe działanie na układ nerwowy. Dzięki temu dodatkowi nie doświadczamy tzw. zjazdu, gdy mocne składniki przestają działać. Yohimbina HCL 5 mg, czyli czysty chlorowodorek johimbiny o silnym działaniu pobudzającym i termogenicznym. Alpha Yohimbine 4 mg jest to forma johimbiny pochodząca z rauwolscine. Jej działanie charakteryzuje się nieco mocniejszym wpływem pobudzającym na organizm niż jej klasyczna wersja. 

Jak widzimy skład jest dość bogaty. Zawiera stymulanty o silnym działaniu pobudzającym i termogenicznym. Dodatek składników nootropowych będzie tutaj dobrze równoważył silne pobudzenie. Przedtreningówka powinna silnie pobudzać, podnosić poziom koncentracji i skupienia, a także termogenezę. 

Czym jest phenibut i jak działa?

Bardzo ciekawym składnikiem jest phenibut, dlatego postanowiliśmy poświęcić mu osobny akapit. Fenibut należy do grupy substancji nootropowych, które wykazują działanie przeciwlękowe i uspokajające. Wiele osób pewnie zapyta, po co mi środek działający uspokajające przed treningiem? Już wyjaśniamy. Fenibut nie działa typowo jak środki na uspokojenie, ale pozwala przeciwdziałać rozdrażnieniu. Oznacza to, że nasze skupienie, czujność i koncentracja mocno wzrastają. Co więcej, fenibut dodaje pewności siebie. Oznacza to, że podczas wysiłku będziemy bardziej nastawieni na to, aby przełamywać swoje ograniczenia i bariery. 

Fenibut jest bardzo dobrym dodatkiem, który podnosi poziom motywacji na treningu. Jego działanie będzie też równoważyć mocne stymulowanie układu nerwowego. Oznacza to, że mieszanka silnych stymulantów nie powinna mieć wpływu na nasze skupienie i brak koncentracji. Wykorzystanie tutaj działanie typowego nootropika okazuje się bardzo dobrym posunięciem. 

Czy można stosować johimbinę na masie?

Wielokrotnie spotkaliśmy się również z obawami osób na masie, że wykorzystanie suplementacji johimbiną będzie utrudniać budowanie mięśni. Musimy pamiętać, że to, czy zbudujesz mięśnie, czy zredukujesz tłuszcz zależy tylko i wyłącznie od bilansu kalorycznego twojej diety. Oznacza to, że johimbina w formie przedtreningowej nie będzie miała wpływu na hamowanie anabolizmu, czy mniejsze przyrosty.  Obecnie dość znaczna ilość przedtreningówek na rynku wykorzystuje johimbinę, jako środek stymulujący i podkręcający metabolizm. Hammer Labz Fury Caps może być z powodzeniem stosowany podczas okresu masowego. 

Suplement ze względu na swój skład jest dość uniwersalnym produktem. Sprawdzi się nie tylko jako typowa przedtreningówka nootropowa. Działanie Fury Caps możemy również wykorzystać podczas redukcji tłuszczu. Mniejsze dawki, rzędu 1 kapsułki na porcję mogą również sprawdzić się jako suplement nootropowy podczas pracy umysłowej czy nauki. 

Czy warto zainteresować się Fury Caps?

Hammer Labz to firma, która obecnie wypuszcza dość dużo solidnych produktów. Mieliśmy już styczność z kilkoma ich pozycjami i wszystkie zawsze działały pozytywnie. Przedtreningówka Fury Caps to dobra opcja dla osób, które z jakiegoś powodu wolą suplementy w kapsułkach. Jeżeli interesują cię głównie składniki pobudzające i nootropowe, a Twoim celem jest wykonanie intensywnego treningu, to tego typu rozwiązanie powinno spełnić Twoje oczekiwania. 

Gdzie kupie Fury Caps z phenibutem?

Hammer Labz Fury Caps będzie wkrótce dostępne w sklepie bodyshock.pro

sklep bodyshock.pro suplementy diety i odzywki