Hammer Labz – linia produktów BASE RAGE – nowości z USA

hammer labz suplementy diety

Hammer Labz – podstawowa linia suplementów w postaci monopreparatów.

Hammer Labz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i wypuścił nowe produkty z linii BASE RAGE. Jest to linia suplementów diety, w postaci jednoskładnikowej, pozbawiona smaku i dodatków, jak kreatyna HCL. Otrzymujemy suplement, który dostarcza wyłącznie substancji aktywnej bez wypełniaczy, a więc płacisz tylko za surowiec. Jest to bardzo dobre posunięcie ze strony marki Hammer Labz. Mamy teraz możliwość uzupełniać nasze cykle również pojedynczymi substancjami, zgodnie z zapotrzebowaniem.

Hammer Labz oferuje nam produkty jakości USA. Otrzymujemy substancje wysokiej jakości, które nie są uzupełnione niepotrzebnymi dodatkami. Producent stwarza nam możliwość wyboru tylko tego, co aktualnie jest nam potrzebne w naszym cyklu. 

Co znajdziemy w nowej linii BASE RAGE?

Hammer Kreatyna HCL 300 g – chlorowodorek kreatyny

Chlorowodorek kreatyny to obecnie najlepiej przyswajalna forma kreatyny. Jej działanie pozwala na wysoki stopień wchłaniania, a co za tym idzie silniejsze wsparcie dla mięśni. Osoby trenujące doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważna jest kreatyna. Produkt jest monopreparatem, nie ma w składzie dodatków. Dostarczamy jedynie substancji aktywnej, której nam potrzeba. Chlorowodorek kreatyny wykorzystywany jest praktycznie w całości przez Twój organizm, dzięki temu jego działanie jest silniejsze.

Kreatyna jest anabolikiem

Cykle kreatynowe obecnie są mało popularne, przez co kreatynę stosuje się w postaci suplementacji stałej. Kreatyna odpowiada za możliwość gromadzenia glikogenu, wody i substratów energetycznych. Jest to działanie anaboliczne, które możemy wykorzystać podczas okresu budowy masy mięśniowej. Kreatyna jest też bardzo dobrym optymalizatorem hormonów. Podnosi poziom testosteronu, a obniża kortyzol i miostatynę. Kreatyna jest również bardzo dobrym antykatabolikiem. Nie ma konieczności odstawiania jej w okresie redukcji. Możemy stosować ją cały rok.

Hammer Beta-alanina 400 g – prekursor karnozyny

Beta-alanina należy do podstawowych dodatków, które warto stosować w obecności kreatyny. Beta-alanina wykazuje działanie synergistyczne, które wspomaga działanie kreatyny. Jeżeli decydujemy się na suplementacje, która ma za zadanie znacznie podnieść możliwości wysiłkowe, warto rozważyć dodatek beta-alaniny. Jej działanie pozwala na opóźnienie występowania kwasu mlekowego, co pozwala mięśniom pracować dłużej. Podobnie, jak opisywana wcześniej kreatyna, beta-alanina Hammer Labz pozbawiona jest dodatków. Otrzymujemy maksymalnie czysty produkt bez wypełniaczy. 

Do czego przydaje się beta-alanina

Beta-alanina idealnie sprawdza się w sportach wytrzymałościowych. Jej działanie polega m.in. na stymulowaniu syntezy karnozyny. Jest to bardzo silny antyoksydant, który wykazuje szereg działań dla naszych mięśni. Dzięki suplementacji beta-alaniną jesteś w stanie trenować intensywniej. Działanie to doskonale wpisuje się w działanie kreatyny. Razem wykazują dużo lepsze działanie niż zastosowanie ich pojedynczo. Dawkowanie beta-alaniny podobne jest do dawkowania kreatyny. 5 gramów dziennie to dawka, która pozwala na jej bardzo dobre działanie. 

Hammer L-Cytrulina 400 g – booster przedtreningowy

Cytrulina należy do substancji z grupy no-boosterów. Jej działanie jednak nie pompuje naszych mięśni w sposób bezpośredni. Cytrulina powoduje wzrost poziomu argininy w ciele, co z kolei przekłada się na wzrost tlenku azotu. Cytrulina ogranicza również aktywność enzymu arginazy. Działanie to pozwala na zwiększenie biodostępności samej kreatyny. Produkt firmy Hammer to 100% czysta l-cytrulina. Pozbawiony jest on smaku i innych dodatków, a więc otrzymujemy jedynie czysty składnik.

Cytrulina jest no-boosterem

Cytrulina jest doskonałym no-boosterem. Jej działanie pozwala nam uzyskać dobrą pompę mięśniową. Zazwyczaj jest stosowana w przedtreningówkach. Cytrulina poprawia odczucia treningowe. Pozwala na uzyskanie większej pompy mięśniowej, co przekłada się na intensywność treningu. Działanie no-boosterów to nie tylko przyjemny trening. Mają one wpływ na wzrost wytrzymałości, ale i przyczyniają się do lepszej regeneracji. Cytrulina pozwala na szybszy transport kwasu mlekowego. Może przyczyniać się do obniżenia bolesności mięśni. 

Hammer L-Arginina 400 g – no-booster

Arginina pozwala na produkcję tlenku azotu. Jego działanie powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, co zwiększa przepływ krwi przez żyły. Powoduje to efekt tzw. pompy mięśniowej. Podczas treningu siłowego Twoje mięśnie szybciej i mocniej wypełnia krew. Co ciekawe, arginina uzupełnia swoje działanie z cytruliną. Zastosowanie obu substancji razem w porcji pozwala na zwiększenie efektywności argininy. 

Czy arginina jest nam potrzebna?

Działanie argininy głównie wykorzystywane jest w porze okołotreningowej. Stosowana jest ona jako no-booster – stymuluje tlenek azotu w ciele. Jej działanie skupione jest na rozszerzaniu naczyń krwionośnych. Daje to nam bardzo dobre działanie pompujące, które możemy wykorzystać podczas aktywności. Arginina bywa również stosowana po treningu i przed snem. Działanie to pozwoli nam na szybszą regenerację mięśni po wysiłku. Stosowanie argininy przed snem z kolei poprawia jakość snu i wspomaga produkcję hormonu wzrostu. 

Hammer L-Glutamina 400 g – antykatabolik

Ostatni suplement z nowości Hammera to l-glutamina. L-glutamina należy do aminokwasów o działaniu antykatabolicznym. Jej główne działanie to ochrona tkanki mięśniowej przed rozpadem. L-glutamina w znacznej ilości znajduje się w tkance mięśniowej, dlatego jest bardzo ważna dla osób trenujących. Produkt marki Hammer to wysokiej jakości glutamina, która jest 100% aminokwasem, bez dodatków. Glutamina jest skutecznym antykatabolikiem. Jej działanie wspomaga również układ pokarmowy, a przede wszystkim pracę jelit. W kulturystyce zdrowe jelita, to podstawa, jeżeli chodzi o wykorzystanie 100% możliwości diety. Zdrowe jelita to również lepsza odporność i przeciwdziałanie stanom zapalnym i infekcjom. 

Jak stosować l-glutaminę?

Najlepszą porą na przejęcie glutaminy jest okres okołotreningowy. Glutamina przede wszystkim jest aminokwasem o silnym działaniu ochronnym. Jej stosowanie podczas treningu pozwala na znaczne ograniczenie rozpadu mięśni. 10 g przed i 10 g po treningu to dawka, która solidnie zabezpieczać będzie przed katabolizmem. 

Podsumowanie lini BASE RAGE

Oczywiście obecne nowości nie wchodzą na rynek z kompletnie nowymi rozwiązaniami. Są to całkowite podstawy, znane nam od lat. Jednak w przypadku Hammera możemy być pewni, że dostajemy produkty wysokiej jakości, które pozyskiwane są od zaufanych dostawców w USA. Hammer przemyślał dokładnie zagadnienie i wypuścił wszystkie te substancje aktywne, które potrzebne są w diecie osoby trenującej. Co więcej, poszczególne substancje możemy ze sobą łączyć i tworzyć dowolne stacki, odpowiadające naszym wymaganiom. 

Polecamy wykorzystać:

Przed treningiem: Beta-alaninę 3 g, Kreatynę 3 g, Cytrulinę 2 g, Argininę 4 g.

W trakcie treningu: L-Glutaminę 10 g.

Po treningu: L-Glutaminę 5 g, Beta-alaninę 3 g, Kreatynę 3 g.

Przed snem: Argininę 2 g.

Gdzie kupić nowości od Hammer Labz?
Produkty znajdziesz w sklepie BodyShock.PRO