Elite Form Nutrition – nowość w Europie!

Nowość w Europie Elite Form Nutrition!

Elite Form Nutrition to marka suplementacyjna ze Stanów Zjednoczonych. W artykule skupimy się na dwóch nowościach: spalacz tłuszczu TORCH oraz przedtreningówka PHENOM. 

Jej założycielem jest Jim Driscoll. Jim jest zawodnikiem IFBB oraz weteranem wojskowym. Właściciel marki sam o sobie mówi, że pomoc innym osobom ma we krwi. Jego kompani nie tylko mogli liczyć na niego podczas służby wojskowej. Jim pomaga w przygotowaniach zawodników do startów w sportach sylwetkowych. Podobna motywacja kieruje nim podczas projektowania suplementów. Produkty firmy przeznaczone są do szerokiej gamy odbiorców. Osoby zaawansowane, jak i trenujące rekreacyjnie znajdą tutaj coś dla siebie.

firma suplementy sklep elite form

Jakie produkty oferuje marka?

W ofercie firmy mamy do wyboru:

  • Booster testosteronu DOMINATE,
  • Przedtreningówkę SHIFT,
  • Przedtreningówkę z wysoką zawartością stymulantów PHENOM,
  • No-booster NOXI PUMP,
  • Aminokwasy BCAA EAA MAX AMINO 7000,
  • Monohydrat kreatyny PURE CREATINE,
  • Spalacz tłuszczu TORCH,
  • Termogenik bez stymulantów BURN.

W artykule postanowiliśmy przyjrzeć się najmocniejszym produktom marki.

Silny spalacz tłuszczu TORCH i przedtreningówka HIGH STIM PHENOM – bogata w stymulanty

Przedtreningówka PHENOM

przedtreningówka phenom

PHENOM to typowy HIGH STIM PRE-WOROKUT, czyli przedtreningówka o silnym działaniu pobudzającym. Ale i nie tylko. Produkt ma za zadanie również bardzo dobrze pompować, o czym świadczy spory dodatek no-boosterów. Produkt podtrzymuje aktywność przez cały okres treningu, pozwala na znaczną intensywność. Składniki producent dobrał w sposób przemyślany. Suplement nie zawiera zbędnych wypełniaczy. 

Wystarczy spojrzeć na skład:

Dlaczego PHENOM może służyć jako no-booster?

Przedtreningówka posiada w składzie aż 1500 mg agmatyny! Jest to bardzo duża dawka, jeżeli mówimy o jej działaniu pompującym. Niektóre stacki okołotreningowe zawierają jedynie 500 mg agmatyny. Jednak to nie wszystko. Uzupełniona jest ona 3000 mg jabłczanu cytruliny. Całość formuły uzupełnia beta-alanina o właściwościach wytrzymałościowych. 

Phenom Stim Blend – czyli mieszanka pobudzająca przedtreningówki. Mamy tutaj zastrzeżoną mieszankę aktywną, a wyszczególniono jedynie 350 mg kofeiny. Mamy również kofeinę z ekstraktu z guarany, co wg naszej opinii daje nam około 500 mg kofeiny w porcji. To dużo, jednak musimy pamiętać, że kofeina z guarany działa subtelniej. 

Kluczowymi składnikami są DMBA (1,3 Dimethylbutylamine HCL), DMHA (2-amino-6-methylheptane) oraz alfa johimbina (Rauwolscine HCL). Składniki te zapewniają wysoki stopień pobudzenia.

Stymulanty mają silne działanie pobudzające, pozwalają na znaczny wyrzut neuroprzekaźników. Produkt jest stworzony dla osób, którym zależy na bardzo mocnym pobudzeniu i solidnej pompie mięśniowej. 

Spalacz tłuszczu ze stymulantami Torch

spalacz tłuszczu torch

TORCH to silny spalacz tłuszczu z dodatkiem nootropowym. Jego skład nie tylko ma wpływać na silne pobudzenie, ale i poprawiać samopoczucie i nastrój. Jest to również typowy suplement HIGH STIM obfitujący w stymulanty. Odchudzanie nie tylko polega na tym, aby wspierać termogenezę i lipolizę. Wiele osób potrzebuje solidnego „kopa”, aby przeprowadzić trening na wysokich obrotach. Produkt Torch nadaje się w tym celu idealnie. 

Skład spalacza tłuszczu prezentuje się następująco:

skład spalacz tłuszczu DMHA johimbina

Analizując skład mamy tutaj znaczący miks stymulantów jak: kofeina, DMBA, ekstrakt z guarany. Na szczególną uwagę zasługują składniki poprawiające funkcję poznawcze. Eria jarensis dostarcza nam N-fenetyl dimetylaminy. Stymuluje ona produkcję noradrenaliny, ale i poprawia funkcje kognitywne. Noopept przyczynia się do poprawy skupienia i koncentracji. Winpocetyna oraz Hupercyna dbają o wysoki poziom pracy mózgu. Nie mogło również zabraknąć typowych związków termogenicznych jak alfa johimbina z Reuwolscine oraz dodatek pieprzu czarnego obfitującego w piperynę. 

Bez wątpienia skład jest obiecujący. Obecnie modne stało się dodawanie substancji nootropowych do spalacza. Działanie to ułatwia odchudzanie poprzez poprawę samopoczucia. Silne działanie pobudzające z kolei pozwala na intensywny trening. Jak wiemy, im więcej damy z siebie na treningu, tym ilość spalanych kalorii również wzrasta. Odchudzanie wiąże się z restrykcjami kalorycznymi. Zbyt restrykcyjna dieta może być przyczyną spadku energii i słabej wydajności podczas treningów. Stymulanty zawarte w Torch ułatwiają utrzymanie odpowiedniego poziomu energii na co dzień oraz podczas aktywności fizycznej. Co bezpośrednio przekłada się na lepsze efekty odchudzania.

Suplementy Elite Form Nutrition wkrótce dostępne w sklepie BodyShock.PRO

sklep spalaczu tłuszczu bodyshock.pro