FF Stim Junky 2.0 – booster przedtreningowy – restock and review

stim junky 2.0 przedtreningówka

Stim Junky 2.0 – kompletny BOOSTER przedtreningowy 

Freedom Formulations powraca na rynek ze swoim kultowy stackiem przedtreningowym STIM JUNKY 2.0! Czym jest hardcorowa przedtreningówka STIM JUNKY 2.0? I czy działa tak jak reklamuje to Freedom Formulations?

stim junky 2.0 przedtreningówka

Booster przedtreningowy Stim Junky 2.0 dedykowany jest przede wszystkim miłośnikom ostrego pobudzenia na treningu. Sama nazwa suplementu  stim – pobudzenie oraz junky – ćpun,  sugeruje nam, że jest to produkt o mocnym działaniu stymulującym. Fani ostrych zabawek przedtreningowych na pewno nie przejdą obok niej obojętnie. Dlaczego? Wystarczy przeanalizować skład, który jest mocno naszpikowany stymulantami. Czy faktycznie nazwa produktu oddaje nam jego działanie? Czy wyjadacze ostrych przedtreningówek będą zadowoleni z działania? Czytajcie dalej!

Przedtreningówka Stim Junkty – skład

stim junky 2.0 suplementy kreatyna cytrulina

Analizując skład przedtreningówki zrozumiecie, dlaczego nazwaliśmy ją „kompletną”. Stim Junky 2.0 zawiera:

  • Substancje pompujące: L-cytrulina 6000 mg, Agmatyna 1000 mg!
  • Substancje poprawiające pracę mięśni: Beta-Alanina 3000 mg, Tauryna 1000 mg,
  • Wsparcie nootropowe: DMAE 500 mg, Kofeina 350 mg, L-theanina 350 mg.
  • Mocne stymulanty: DMHA 200 mg, DMAA 100 mg!
  • Dodatek wspomagający wykorzystanie składników aktywnych w postaci Bioperine 10 mg.

Jak więc widzimy przedtreningówka Stim Junky jest w stanie dać nam solidną pompę, mocno pobudzać oraz wspomagać wytrzymałość mięśni podczas treningu. Dodatek nootropowy ustabilizuję prace układu nerwowego, co bardzo dobrze komponuje się z mocnym działaniem DMAA i DMHA. 

Przedtreningówka Stim Junky 2.0 – analiza składników aktywnych

Przedtreningówka Stim Junky 2.0 zbudowany jest z 10 składników aktywnych. Wiele osób analizując skład, zadaje sobie pytanie, czy wszystkie z nich są konieczne? Czy składniki są dobrane w sposób przemyślany? Oceńmy to bardziej szczegółowo.

L-Cytrulina należy do aminokwasów o działaniu no-boostera. Oczywiście sama cytrulina nie daje nam pompy, a pozwala ona na większą produkcję argininy. Dlatego też wielu producentów stosuje cytrulinę w zamian za argininę, co ma swoje uzasadnienie. Dawka 6000 mg jest dość sporą ilością, co bardzo dobrze sprawdza się jako no-booster. Beta-alanina należy do dodatków funkcjonalnych, które dbają o pracę Twoich mięśni. Jej działanie przede wszystkim powoduje wzrost poziomu karnozyny. Przedkłada się to na dłuższą pracę mięśni, gotowość do wykonania bardziej intensywnego treningu. Dawka beta-alaniny 3000 mg to dobra ilość, jaką możemy uzupełnić monopreparatem dając drugą dawkę 3000 mg po treningu. 

Tauryna jest dodatkiem poprawiającym metabolizm energetyczny. Dawka 1000 mg to ilość, która będzie już spełniała swoje zadanie. Tauryna działa anabolicznie, jak i antykatabolicznie. Ma wpływ na funkcje układu nerwowego, poprawia m.in. przesył impulsów między układem nerwowym a mięśniami. Agmatyna w ilości 1000 mg to solidne wsparcie dla pompy mięśniowej, ale i układu nerwowego. Jej działanie pozwala na uzyskanie bardzo mocnej pompy mięśniowej. Agmatyna działa też nootropowo. Pozwala na bardziej intensywny wysiłek, wspomaga funkcjonowanie układu nerwowego. 

DMEA należy do składników o działaniu nootropowym. Dawka 500 mg jest już wystarczająca do stymulowania poziomu acetylocholiny. Działanie przedtreningowe skupiać się będzie przede wszystkim na poprawie koncentracji, ale i wytrzymałości mięśniowej. DMEA poprawia również samopoczucie i nastrój, pozytywnie nakręcając na działanie. Kofeina w dawce 350 mg spełni swoje działanie pobudzające i niwelujące efekt zmęczenia. Jest to bazowy stymulant, który dodawany jest jako podstawa każdej przedtreningówki. 

L-theanina jest składnikiem stabilizującym działanie pobudzaczy. Booster przedtreningowy zawiera aż 2 silne stymulanty. L-theanina w dawce 350 mg wykazuje działanie synergistyczne, pozwala na opanowanie efekty pobudzenia. 

stack przedtreningowy stim junky 2.0 sklep bodyshock.pro

Wisienka na torcie…

…czyli DMAA i DMHA. DMHA, czyli 2-aminoizoheptan to silny stymulant. Dawka 200 mg użyta w Stim Junky 2.0 jest dość solidna i powinna dać bardzo dobre pobudzenie. Składnik odpowiada bezpośrednio za wzrost poziomu neuroprzekaźników jak dopamina i noradrenalina. Działanie to daje nam znaczny wzrost energii, podnosi motywację i koncentrację. DMHA poprawia również samopoczucie i ma lekkie działanie euforyczne. DMAA to 1,3-Dimetyloamylamina, słynne geranium o bardzo mocnym działaniu pobudzającym. DMAA zdecydowanie w dawce 100 mg to bardzo duża ilość, która postawi Cię na nogi nawet po zarwanej nocce. 1,3-Dimetyloamylamina działa bardzo agresywnie, daje duży strzał energetyczny, efekt pobudzenia, który daje poczucie nieśmiertelności. Stosując DMAA czujemy na treningu, że ciężary z poprzedniej sesji są dużo lżejsze. Geramina pozwala nam na drastyczne zwiększenie możliwości wysiłkowych. 

Całość uzupełnia Bioperyna w dawce 10 mg. Wiele badań naukowych wskazuje, że dodatek składnika w postaci ekstraktu z pieprzu czarnego, poprawia wchłanianie substancji aktywnych. Ekstrakt obfituje w piperynę, która działa na aktywność enzymów. Składnik pozwala na efektywniejsze wykorzystanie substancji, jakie użyte są w produkcie Stim Junky 2.0. 

Składniki zastosowane w produkcie w pełni działają synergistycznie. Nie ma do czego się przyczepić, aby wytknąć jakiś błąd w sztuce tworzenia przedtreningówki. Znając firmę Freedom Formulations wiedzieliśmy, że trudno będzie takowe błędy wyłapać. 

Booster przedtreningowy w praktyce

Przede wszystkim musimy pamiętać o tym, że reakcja naszego ciała na przedtreningówki bywa różna. Wszystko zależy od wieku, płci, predyspozycji dnia, czy tego, jak długo stosujemy już stymulanty. Aby opinia była jak najbardziej szczera, jak zwykle zobowiązaliśmy kilka osób w firmie, żeby przetestowały produkt. Testowaliśmy całą, jedną porcję produktu 14,3 grama.

Średnia ocen prezentuje się następująco:

  • Pompa mięśniowa, nabicie 8/10
  • Pobudzenie 9/10
  • Koncentracja i skupienie 8/10
  • Wytrzymałość 8/10
  • Smak 7/10

Czy polecamy booster przedtreningowy Stim Junky 2.0?

Tak. Produkt bez wątpienia jest jednym z tych, po które warto sięgnąć. Stim Junky 2.0 pomimo mocnego naładowania stymulantami pobudzenie nie jest przesadzone. Czujemy wyraźnie, że jest tam dodatek mocnych składników, jednak układ nerwowy radzi sobie z nimi całkiem nieźle. Potwierdza się tutaj opinia, że przedtreningówka ma działanie kompletne. Ilość pomperów, jaka dodana jest w porcji, w zupełności wystarcza do uzyskania solidnego efektu pompy mięśniowej. Miłośnicy no-boosterów również powinni być zadowoleni. 

Gdzie możesz kupić stack przedtreningowy Stim Junky 2.0?

Zajrzyj do sklepu BodyShock.PRO, gdzie mamy pełna ofertę Freedom Formulations.