Spalacz tłuszczu Blaze & Przedtreningówka Supreme – nowości od KILO LABS

kilo labs suplementy diety

Kilo Labs wchodzi z nowościami: spalacz tłuszczu Blaze & przedtreningówka Supreme

Kilo Labs to suplementacyjna firma z USA, która wjeżdża w rynek Europejski ze swoimi nowościami. Sama marka w ofercie ma różnego rodzaju produkty: boostery testosteronu, poprzez spalacze, przedtreningówka i wsparcie dla regeneracji. Firma cieszy się coraz większą popularnością za oceanem, dlatego również postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się produktom. Osoby stosujące suple od Kilo Labs wskazują, że działają one bez zarzutów.

Postanowiliśmy się przyjrzeć dwóm nowościom, które już wkrótce, za sprawą sklepu BodyShock.PRO, zawitają w Europie. 

Spalacz tłuszczu BLAZE z formułą nootropową

spalacz tłuszczu blaze od kilo labs

Kilo Labs Blaze to spalacz tłuszczu, który ukierunkowany jest na pobudzenie. Nie jest to typowy termogenik czy lipolityk. Blaze ma za zadanie mocno stymulować neuroprzekaźniki, takie jak noradrenalina i serotonina.

Blaze ma przede wszystkim znacznie podnieść poziom energii, co pozwoli Ci na wykonanie intensywnego treningu. Jak wskazuje sam producent, skład ma za zadanie podnieść również możliwości mózgu, co zawdzięczamy dodatkom nootropowym.

Szczegółowy skład spalacza tłuszczu w 1 porcji, 1 kapsułce to:

 • Mucuna Pruriens (Std. do 98% L Dopa) 300 mg
 • Bezwodna kofeina 175 mg
 • L-tyrozyna 75 mg
 • 2-Aminoizoheptan 50 mg
 • Cytrynian N-fenetylodimetyloaminy 50 mg
 • Ester etylowy N-fenyloacetylo-l-proliloglicyny (NOOPEPT)  10 mg
 • Ekstrakt z korzenia Rauwolfia Vomitoria (min. 90% alfa johimbiny) 1 mg

Osoby doświadczone szybko wyłapią, że produkt zawiera bardzo fajną mieszanką stymulantów i nootropików. L-dopa, noopept i tyrozyna pozwolą nam na zmaksymalizowanie pracy układu nerwowego i mózgu pod kątem skupienia i koncentracji. Ważny jest tutaj również dodatek Cytrynian N-fenetylodimetyloaminy – substancji zawartej w ekstraktach z Eria Jarensis. Ma on działanie podnoszące poziom pobudzenia, ale również wykazuje wsparcie dla samopoczucia i poprawy nastroju. Wiele osób przyrównuje działanie Cytrynian N-fenetylodimetyloaminy do DMAA, jednak w naszej opinii jest to zupełnie inna substancja. Nie działa tak agresywnie, jak geramina, a znacznie poprawia nastrój i samopoczucie, co jest bardzo istotne podczas okresu odchudzania. 

Kofeina, DMHA oraz ekstrakt z Rauwolfia dostarczające 90% alfa johimbiny stanowi bazę pobudzającą. Bardzo modne obecnie połączenie DMHA i alfa johimbiny robi dobrą robotę. 

Oczywiście substancje zawarte w spalaczu tłuszczu BLAZE mają również działanie termogeniczne. Nie jest to tak, że spalacz tylko pobudza. Bez problemu wykazuje on działanie podnoszące poziom temperatury ciała, który jest bardzo ważny w kontekście redukcji tłuszczu. 

Jak dawkować spalacz tłuszczu BLAZE?

Spalacz tłuszczu najlepiej zastosować na pusty żołądek. Oznacza to, że bardzo dobrze sprawdzi się do porannego cardio, ale i w formie przedtreningówki. Aby działał najsilniej zachowaj minimum 2 godziny odstępu od posiłku. Przyjmij spalacz 30 min przed siłownią

Ze względu na zawartość johimbiny nie stosuj węglowodanów podczas treningu. Wzrost poziomu insuliny może ograniczać działanie spalacza. Nie należy też stosować więcej niż 2 porcji dziennie. 

Przedtreningówka Supreme

przedtreningówka supreme od kilo labs

Kilo Labs SUPREME to formuła przedtreningowa o kompleksowym działaniu. Została ona mocno naszpikowana stymulantami, ale również mamy solidny dodatek pomperów i opatentowanego HydroPrime glicerolu w formie sproszkowanej. Otrzymujemy więc produkt, który nie tylko ma mocno pobudzać, ale i będzie skutecznie poprawiał wytrzymałość i intensywność treningową. 

Zamysłem producenta było to, aby otrzymać suplement przedtreningowy, który w pełni będzie wspomagał organizm. 

Skład przedtreningówki Supreme w porcji 15 gramów to:

 • L-Cytrulina – 4000 mg
 • Beta-alanina –  3200 mg
 • Hydroprime – 2000 mg
 • Betaina bezwodna – 3000 mg
 • Coconut powder – 500 mg
 • Kofeina – 400 mg
 • DMHA – 200 mg
 • Theobromina – 150 mg
 • Hupercyna A – 100 mg

Lista składników aktywnych jest prosta, krótka i przejrzysta. Jak widzimy, producent szczegółowo podaje jakie substancje użył i w jakiej ilości. Przedtreningówka ma dwie substancję pompujące jak l-cutrulina i hydroprime. Z tym że musimy pamiętać o tym, że hydroprime działa na innej zasadzie. Jego celem jest podniesienie ilości wody i glikogenu w komórce mięśniowej. Bardzo dobrym uzupełnienie będzie tutaj woda kokosowa – obfitująca w elektrolity. 

Za wytrzymałość mięśni, wzrost możliwości wysiłkowych odpowiada dodatek beta-alaniny i betainy. Oczywiście nie brakuje stymulantów i nootropików. Połączenie kofeiny, teobrominy, DMHA oraz Hupercyny A to doskonały sposób na maksymalne skupienie i pobudzenie na wysokim poziomie. 

Szczególnie należy zwrócić uwagę na to, że jedna porcja zawiera solidne dawki stymulantów, co sprawia, że suplement w jednej porcji działa już naprawdę mocno. 

Jak dawkować przedtreningówkę SUPREME?

Zalecana dawka to 1 miarka (15 gramów) na 30 minut przed treningiem. Patrząc na skład, taka ilość powinna w zupełności wystarczyć, aby suplement działał bardzo mocno. Wysoka zawartość stymulantów powinna maksymalnie pobudzić nas na okres 2-3 godzin. 

Nowości warte uwagi?

Analizując nowości od Kilo Labs możemy śmiało napisać, że są to suplementy godne uwagi. Przede wszystkim zwróciliśmy uwagę na to, że skład jest dość prosty i nie ma tutaj dodatków, które służą za przedłużenie listy. Proste składy, oparte na składnikach, które obecnie są szeroko dostępne, a co ważne działają bez zarzutów. Jest to ciekawa alternatywa dla suplementów opartych na DMAA. 

Spalacze tłuszczu i przedtreningówki w ofercie BodyShock.PRO

BLAZE i SUPREME wkrótce będą dostępne w sklepie BodyShock.PRO