Apollon – Liver Lover pokochaj swoją wątrobę

Apollon Liver Lover tabletki na wątrobę

Apollon Nutrition to marka znana w całych Stanach Zjednoczonych Ameryki, której dewizą jest hasło “No Compromise and Total Domination”! Hasło to dotyczy przede wszystkim składu poszczególnych produktów, które są w pełni przejrzyste. Firma stawia na hardcorowe i sprawdzone dodatki, które potwierdzają swoje działanie w licznych testach. Nie znajdziecie tutaj bezsensownych i tanich wypełniaczy. Składy są w pełni przemyślane, a dawki poszczególnych substancji solidne.

Tym razem firma Apollon przedstawia suplement prozdrowotny Liver Lover, który ma za zadanie kompleksowo wspomagać pracę wątroby. Czy dasz się uwieść Liver Lover, który zadba o Twoją wątrobę? 

na wątrobę

Apollon Nutrition Liver Lover kompleksowe wsparcie na wątrobę.

Suplement został zaprojektowany w taki sposób, aby dostarczać wysokiej dawki związków aktywnych na wątrobę. Produkt sprawdza się, jako element wsparcia dla cyklów z użyciem np. prohormonów, które obciążają wątrobę. Jednak jego działanie nie ogranicza się jedynie do funkcji osłonowych. Liver Lover wspomaga również metabolizm składników pokarmowych, aby Twoje ciało mogło łatwiej trawić pokarm. Co więcej, Liver Lover nadaje się do obniżenia prób wątrobowych, obniża poziom trójglicerydów i cholesterolu.

Szczegółowy skład Liver Lover:

kapsułki

Apollon Nutrition Liver Lover – składniki suplementu na wątrobę:

1 porcja, 5 kapsułek zawiera:

NAC Acetylowana Cysteina – 1200 mg

NAC stymuluje glutationu, który jest najsilniejszym naturalnym antyoksydantem. 

Jest to składnik, który jest niezbędny, aby nasz organizm funkcjonował prawidłowo. Niedobory glutationu będą miały destrukcyjny wpływ na pracę wielu narządów naszego ciała. Co więcej, NAC doskonale niweluje działanie wolnych rodników. Wspomaga walkę ze stresem oksydacyjnym, chroni komórki wątroby przed ich uszkodzeniem [1]. Cysteina nie tylko ma znaczący wpływ na regenerację wątroby, ale również ogranicza ryzyko wystąpienia stanu zapalnego. 

Działanie NAC:

 • Regeneruje wątrobę,
 • Działa silnie detoksykacyjne,
 • Wspomaga produkcję glutationu,
 • Silne działanie antyoksydacyjne,
 • Chroni komórki wątroby.

Reishi Mushroom – 1000 mg

Grzyby Reishi działają prozdrowotnie. Zapobiegają stanom zapalnym i chronią wątrobę przed uszkodzeniami. Bardzo ważne są ich właściwości oczyszczające, które dbają o prawidłową pracę wątroby. Reishi neutralizują wszelkiego rodzaju substancje szkodliwe jak np. alkohol. Wspomagają wątrobę w walce z zapaleniem wirusowym [2].  Dodatkowo grzyby Reishi mają właściwości adaptogenne. 

Działanie Reishi Mushroom:

 • Oczyszczają wątrobę, 
 • Chronią przed stanami zapalnymi, 
 • Działają profilaktycznie w przypadku zatruć,
 • Neutralizują szkodliwe leki np. działanie prohormonów,
 • Przyspieszają odtrucie alkoholowe. 

Milk Thistle – 1000 mg – 80% sylimaryny

Ostropest plamisty ma właściwości detoksykacyjne dla wątroby. Wszystko za sprawą substancji aktywnych, znajdujących się w ekstrakcie, jak sylimaryna. Sylimaryna należy do substancji z grupy flawonolignanów, związków organicznych, które swoją budową zbliżone są do ligandów.  Działanie substancji aktywnej skutecznie wspomaga detoksykację wątroby [3]. Co więcej, chroni organ przed działaniem toksyn, głównie leków obciążających wątrobę, złą dietą i alkoholem. W badaniach naukowych, z zastosowaniem ostropestu, wykazano jego bardzo dobre działanie, jeżeli chodzi o przeciwdziałanie polekowym uszkodzeniom wątroby [4]. 

Milk Thistle to:

 • Chroni wątrobę, 
 • Neutralizuje substancje toksyczne, 
 • Ułatwia pracę wątroby, 
 • Wspomaga trawienie, 
 • Odtruwa.

TUDCA – 300 mg

TUDCA jest to skrót od kwasu tauroursodeoksycholowego. Kwas jest substancją z grupy leków na wątrobę, które wykorzystywane są w leczeniu m.in. zapalenia dróg żółciowych. Jego działanie skupia się na silnej regeneracji wątroby. TUDCA dba o drożność kanalików żółciowych, zapobiega m.in. cholestazie. Odpowiada za metabolizm wątroby, usprawnia pracę narządu i chroni komórki wątroby przed śmiercią [4]. Suplement wspomaga również walkę ze stłuszczeniem wątroby, jak i działa korzystnie przy leczeniu stanów zapalnych. W suplementacji sportowej sprawdza się doskonale, jako element usprawniający metabolizm tłuszczy, jak i wykazuje działanie osłonowe przy stosowaniu leków z grupy SAA. 

Działanie TUDCA:

 • Dbanie o drożność kanalików żółciowych, 
 • Działanie detoksykacyjne dla wątroby,
 • Szybka regeneracja komórek wątrobowych,
 • Działanie osłonowe na wątrobę,
 • Lepszy metabolizm tłuszczy,

Apollon Nutrition Liver Lover – tabletki na wątrobę

Liver Lover, jak sama nazwa wskazuje, jest suplementem, który otoczy Twoją wątrobę miłością, a co najważniejsze, Twoja wątroba również go pokocha! Substancje aktywne zawarte w produkcie sprawią, że Twoja wątroba odpłaci Ci nienaganną pracą, dobrymi parametrami enzymatycznymi, niskim poziomem trójglicerydów i cholesterolu. Suplement będzie zabezpieczał wątrobę przed działaniem toksycznych leków, ograniczał stany zapalne, chronił przed działaniem wolnych rodników. Dodatkowo wsparcie w trawieniu tłuszczy będzie chronić kanaliki żółciowe przed nadmiarem pracy. 

Porady praktyczne od BodyShock.PRO

Apollon Nutrition Liver Lover to kapsułki na wątrobę, które polecamy wszystkim kulturystom. Nie ulega wątpliwości, że budowanie masy mięśniowej powiązane jest z wieloma wyzwaniami dla układu trawiennego. Jeżeli chcesz stać się gościem o sporych rozmiarach, musisz przejeść tony jedzenia, które z kolei musi przerobić Twoja wątroba. Życie kulturysty jest mocno wymagające dla wątroby, dlatego Liver Lover wydaje się dodatkiem niezbędnym w suplementacji każdego zawodnika.

Źródła:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/labs/pmc/articles/PMC3656701/
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/29256841
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/20564545/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/labs/pmc/articles/PMC2724780/