Nowości od Hero Nutrition – spalacz tłuszczu Red Inferno i przedtreningówka Red Alert

red alert przedtreningówka spalacz tłuszczu red inferno

Spalacz tłuszczu Red Inferno & przedtreningówka Red Alert

Hero Nutrition to marka znana z ciekawych rozwiązań suplementacyjnych, które doskonale uzupełniają zaawansowane cykle. Tym razem na rynku spotkamy jej najnowszy spalacz tłuszczu Red Inferno oraz przedtreningówkę Red Alert, które oferują nam bardzo mocne składy. 

Produkty zaprojektowano w taki sposób, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Ich zadaniem jest konkurować z najmocniejszymi produktami w swoich kategoriach. Czy nowa przedtreningówka i spalacz tłuszczu od Hero Nutrition podołają zadaniu? Czy możemy śmiało inwestować? Niech Was nie boli głowa 🤯 mamy krótką recenzję, która pomoże podjąć decyzję. 

spalacz tłuszczu red inferno

Spalacz tłuszczu Red Inferno

Red Inferno to bardzo silny spalacz tłuszczu, który zawiera w sobie mieszankę mocnych komponentów pobudzających. Produkt zawiera wszystkie niezbędne składniki, które wpływają na silne pobudzenie i mocną termogenezę. W składzie znajdziemy mieszankę DMAA z DMHA oraz dwie formy johimbiny. Dodatki te same w sobie zapewniają nam już wysoką rozgrywkę na treningu pod kątem pobudzenia, przyrostów siły, dobrego samopoczucia i motywacji do działania. 

Jednak zanim będziemy dalej opowiadać o tym, co sądzimy o spalaczu tłuszczu Red Inferno rzucicie okiem 🧐 na skład. 

Skład spalacza tłuszczu Red Inferno

red inferno suplementy diety sklep BodyShock.pro

Mieszanka jest bardzo bogata. Trudno tutaj przyczepić się do pojedynczego składnika, aby wskazać, że jest on użyty bez celu. Przede wszystkim możemy wyróżnić kilka grup substancji aktywnych.

Stymulanty – znajdziemy tutaj DMAA, DMHA, Yohimbine HCL, Alfa Yohimbine, Kofeinę i Higenaminę HCL. Składniki te tworzą niesamowitą synergię, jeżeli chodzi o siłę działania. Ich zadaniem jest zmaksymalizowanie wyrzutu neuroprzekaźników, co mocno nasila aktywację układu nerwowego. W naszej opinii jedynie nieco więcej można by było dodać DMHA i Yohimbiny HCL. Jednak patrząc na całość suplementu jest tutaj naprawdę grubo. 

Termogeniki – White Willow Extract, Paradoxine, Synefryna, Pieprz Kajeński. Są to typowe substancje termogeniczne, które sprawdzają się w spalaczach tłuszczu, aby podnosić temperaturę ciała. Ilość poszczególnych związków aktywnych jest na przyzwoitym poziomie i spełniają one swoje zadanie. 

NootropyL-tyrozyna, Hordenina i Noopept. Substancje nootropowe w spalaczu to obecnie bardzo modne rozwiązanie, ale nie jest one pozbawione sensu. Redukcja, odchudzanie wiąże się z tym, że musimy znosić działanie niskokalorycznej diety. Spalacz tłuszczu przede wszystkim powinien ułatwiać nam prowadzenie diety. Kontrola łaknienie, lepsze wsparcie dla wrażliwości insulinowej – to podstawowe elementy ważne dla osób odchudzających. Substancje nootropowe mają również zadanie utrzymać wysoki stopień skupienia i koncentracji, która może być nam potrzebna na co dzień lub podczas treningu. Substancje nootropowe będą też odpowiadać za lepsze samopoczucie. 

Suplement uzupełnia również dodatek Bioperine oraz Matcha Green Tea Powder. Bioperine służy poprawie działania ekstraktów zawartych w produkcie, a Ekstrakt z Matcha dostarcza wysokiej dawki przeciwutleniaczy w tym EGCG. 

Jak dawkować spalacz tłuszczu Red Inferno?

Pojedyncza porcja to 1 kapsułka. Należy ją przyjąć około 20-30 minut przed treningowo. Spalacz tłuszczu powinien być zastosowany w odstępie 2 godzin od posiłku. Dlatego, jeżeli trenujesz np. o 16 powinieneś, skończyć jeść do 14:00. Spalacz należy przyjąć około 15.30. 

Podsumowanie spalacza tłuszczu 

Red Inferno jest bez wątpienia produktem, który dostarcza nam najwyższej jakości substancji pobudzających. Jedna kapsułka działa naprawdę bardzo mocno. Z czystym sumieniem można stwierdzić, że produkt dedykowany jest osobom zaawansowanym, którym zależy na uzyskaniu bardzo niskiego poziomu otłuszczenia. Nie zalecamy spożywać spalacza później niż godzina 16-17, zwłaszcza gdy jesteś wrażliwy na stymulanty. 

Przedtreningówka Red Alert DMAA

Przedtreningówka Red Alert

Red Alert to zaawansowana formuła pobudzająca i nootropowa. Przedtreningówka została uzbrojona w DMAA, czyli silny stymulant o mocnym działaniu pobudzającym. W produkcie ku zaskoczeniu nie znajdziemy dodatku popularnego DMHA, jednak mamy tutaj możliwość przetestowania N-Phenetyl Dimethylamine. Składniki nie tylko ukierunkowane są na silne działanie pobudzające. Wpływają na przemiany energetyczne, skupienie i poprawę samopoczucia. Przejdźmy do składu i przyjrzyjmy się, czy jest do czego się przyczepić. 

Co oferuje nam Red Alert? Czy przedtreningówka jest kompletna?

Skład przedtreningówki Red Alert

Sklep spalacz tłuszczu termogeniki

Skład, jaki oferuje nam Red Alert jest dość rozbudowany. Listę substancji aktywnych otwierają nam trzy witaminy takie jak D3, C i B12. Czy jest to dodatek niezbędny? Tutaj zdania są podzielone. Akurat suplement przedtreningowy niekoniecznie jest tym produktem, który musi mieć witaminy. Jednak ich dodatek w niczym nie przeszkadza, a w oczy rzuca się spora ilość witaminy D3

Jako no-booster Red Alert bazuje jedynie na Jabłczanie Cytruliny w ilości 4000 mg. Dla osób, które lubią mocną pompę i przyzwyczajone są do Agmatyny może być to niewiele. Wystarczy jednak, aby odczuć wsparcie dla pompy mięśniowej. Typowe składniki dla poprawy pracy muskulatury to beta-alanina i kreatyna HCL. 

Idąc dalej, bo im dalej, tym ciekawiej, mamy składniki, które możemy podzielić na typowe stymulanty i substancje nootropowe.

O pracę mózgu, układu nerwowego, koncentrację i skupienie zadbają: 

 • Alpha GPC,
 • NALT – acetylowana tyrozyna,
 • N-Phenetyl Dimethylamine
 • Cholina bitartrate,
 • Mucuna Pruriens zasobna w L-Dopa,
 • Hordenina,
 • Hupercyna A.

Jak widzimy, ilość substancji o działaniu nootropowym robi wrażenie. Bardzo dobrze składniki te balansują działanie silnych stymulantów, do których bez wątpienia zaliczamy geraminę. 

Stymulanty zawarte w przedtreningówce Red Alert to:

 • Kofeina,
 • Geranium HCL,
 • Higenamine HCL,
 • Alpha Johimbina.

Czy to wystarczy? Czy brak DMHA oznacza, że producent nieco przegapił szansę na uzyskanie silnego pobudzenia? Odpowiedź brzmi TAK! Ilość stymulantów, dobór poszczególnych składników działa wzorowo. Jak na doświadczenie naszej ekipy testerów, przedtreningówka Red Alert pozwala nam wykonać trening na maksymalnych obrotach bez efektu zjazdu energetycznego. Pamiętajmy, że jest to produkt w proszku i zawsze 1-2 gramy możemy dosypać więcej na porcję, jeżeli będzie nas interesowało jeszcze mocniejsze działanie. 

Jak dawkować przedtreningówkę Red Alert?

Przedtreningówkę stosujemy 30 minut przed aktywnością. Pamiętaj o tym, aby zachować około 2 godzin odstępu od posiłku, aby jej działanie było optymalne. 

Podsumowanie przedtreningówki

Przedtreningówka Red Alert posiada znaczną zawartość substancji nootropowych i stymulujących. jest to typowy booster typu High Stim o bardzo mocnym działaniu pobudzającym. W naszej opinii suplement mógłby mieć nieco większy dodatek pomperów, wtedy działanie jako no-booster również by było na wyższym poziomie, co zadowoliłoby szersze grono odbiorców. Jednak jeżeli szukacie typowej przedtreningówki o działaniu pobudzającym, to spełni ona Wasze oczekiwania. 

Spalacz tłuszczu i przedtreningówka dostępne w BodyShock.PRO

Produkty są już dostępne w sklepie BodyShock.PRO