Apollon Nutrition Bloody Hell – zaawansowany no-booster

Firmy Apollon dba o wysoką transparentność. Nie ukrywa składów swoich produktów. Poszczególne mieszanki komponentów aktywnych mają jasno określone składy. Tym sposobem Apollon zjednał sobie rzeszę wiernych odbiorców, która poleca suplementy marki. Rynek amerykański podbija obecnie nowy no-booster Bloody Hell, który postaramy się zaprezentować na niniejszym blogu. Suplement oferuje nasilony efekt pompy mięśniowej, który doskonale sprawdza się na treningu. Przyjrzyjmy się bliżej składowi i temu, dlaczego warto zainwestować w preparat.

No booster Bloody Hell rekomendowany jest przez takie gwiazdy kulturystyki jak
Branch Warren

Silny no-booster Apollon Nutrition Bloody Hell już w Europie! Przeczytaj jaki efekt daje i czy warto go stosować. 

no-booster

Apollon Blody Hell to silny no-booster bez dodatku kofeiny. W preparacie nie znajdziecie również popularnych dodatków, jak arginina, cytrulina, czy agmatyna, ponieważ produkt to kompletna nowość. Posiada on zupełnie nową mieszankę składników.

Jego skład prezentuje się następująco:

No-booster Apollon Nutrition Bloody Hell – składniki w 1 porcji, 4 kapsułki:


Nitrosigne – 1500 mg

Jest to połączenie argininy, inozytolu i krzemianów potasu. Jest to zaawansowana forma argininy, która daje maksymalną pompę mięśniową. Cząsteczka charakteryzuje się wysokim stopniem przyswajania [1]. Naukowcy wskazują, że 1500 mg Nitrosigne odpowiada działaniu 8000 mg cytruliny. Składnik ma wszystkie właściwości argininy, jest jednak znacznie silniejszy. Co więcej, istnieją przesłanki, że nitrosigne działa również nootropowo – wspomaga koncentrację i wzmacnia efekt poznawczy [2].

Działanie Nitrosigne:

 • Silny no-booster,
 • Znakomite działanie pompujące,
 • Rozszerzenie naczyń krwionośnych,
 • Lepsza regeneracja,
 • Działanie nootropowe,
 • Poprawa wytrzymałości mięśniowej.

CellFlo6 – 600 mg

CellFlo6 to ekstrakt z zielonej herbaty, który został opatentowany przez firmę Life Labs. Ekstrakt poddany jest technologii, która znacznie zwiększa stężenie galloylated procyanidins – silnego no-boostera. CellFlo6 zawiera dużą dawkę katechin, związków z grupy polifenoli. Wykazują one silną aktywność biologiczną, pozwalając na usprawnienie wielu reakcji fizjologicznych w ciele człowieka. Ich działanie wpływa na szereg układów naszego ciała, w tym mocno wpływa na układ krwionośny. Ponadto reguluje pracę metabolizmu, kontroluje masę ciała, działa antyoksydacyjne i przyspiesza regenerację mięśni. Składnik stanowi nowość w suplementacji przedtreningowej.  Apollon stosuje go jako pierwszy w roli no-boostera.

Działanie CellFlo6:

 • Silne działanie pompujące,
 • Ułatwia transport tlenu i substancji odżywczych,
 • Wspomaga wytrzymałość mięśniową,
 • Usprawnia metabolizm,
 • Przyspiesza regenerację,
 • Wspomaga dobre samopoczucie.
 • Chroni przed wolnymi rodnikami.

Ale to jeszcze nie koniec…

VasoDrive-AP – 508 mg

VasoDrive-AP to opatentowany składnik, który działa nieco inaczej niż wcześniej opisane substancje. Składa się on z laktotripeptydów, takich jak: izoleucylo-prolilo-prolinę (IPP) i walilo-prolilo-prolinę (VPP). Peptydy te znajdziemy m.in. w białku kazeinowym, więc ich pochodzenie jest w pełni naturalne. Działanie peptydów polega na hamowaniu aktywności enzymu ACE, który powoduje zwężenie naczyń krwionośnych [3]. Nasz organizm dąży zawsze do homeostazy. Jeżeli spożywamy substancje wspomagające efekt pompy mięśniowej, to organizm samoczynnie będzie zwężał naczynia krwionośne. Niestety w przypadku, gdy aktywny jest enzym ACE, działanie no-boostera jest ograniczone. Zastosowanie więc składnika hamującego enzym ACE, odpowiedzialnego za zwężenie naczyń krwionośnych, jest tutaj strzałem w dziesiątkę. Otrzymujemy zupełnie nowe rozwiązanie w przypadku no-boostera. 

Działanie VasoDrive-AP:

 • Hamuje aktywność enzymu ACE,
 • Pozwala na efektywniejsze rozszerzenie naczyń krwionośnych,
 • Obniża ciśnienie krwi,
 • Wzmacnia efekt pompy mięśniowej,
 • Duża dawka aż 508 mg substancji aktywnej!

Suplement diety Apollon Nutrition Bloody Hell

Bloody Hell to zupełna nowość na rynku no-boosterów.  Suplement wykorzystuje kompletnie nowe składniki. Suplementacja przyczynia się do osiągnięcia maksymalnej pompy na treningu.  Nie tylko otrzymujemy dwa silne związki, które nasilają syntezę NO i utrzymują maksymalnie rozszerzone naczynia krwionośne, ale również dodatek VasoDrive-AP, który znacznie wydłuża czas trwania pompy.

Porady praktyczne od BodyShock.PRO dotyczące no-boosterów

Apollon Nutrition Bloody Hell to zupełna nowość, jeżeli chodzi o mechanizm działania boosterów tlenku azotu. Suplement pozbawiony jest stymulantów, ponieważ ma głownie pompować. Musimy też pamiętać, że stymulanty mają właściwości zwężające naczynia krwionośne, co z kolei wpływa na efekt pompy mięśniowej. Zbyt duża dawka stymulantów, może ograniczać działanie no-boostera i pogorszy jego działanie. Jeżeli zależy Wam na jeszcze silniejszym działaniu pompującym, możemy dorzucić do no-boostera np. agmatynę. Produkt doskonale będzie pasował do wszystkich przedtreningówek firmy Apollon opartych na stymulantach jak np. Assasin czy Hooligan.

Nie ukrywamy, że BodyShock.PRO ma przyjemność wprowadzić suplementy Apollon Nutrition na rynek europejski, ponieważ zależy nam na wprowadzeniu nowości. Firma robi naprawdę solidne produkty, które mają jasno przedstawiony skład. Na własnej skórze przekonaliśmy się, jak działają i z czystym sumieniem możemy je rekomendować.

Źródła:
https://jissn.biomedcentral.com/articles/10.1186/s12970-016-0144-9
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5133120/
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/12075063/