Harmony phenibut 200 g – wysoka jakość i silne działanie

phenibut

Phenibut Harmony Concept – najwyższej jakości fenibut o silnym działaniu nootropowym.

Phenibut należy do suplementów diety o działaniu nootropowym. Wykorzystywany jest jako element wsparcie układu nerwowego o silnym działaniu uspokajającym i przeciwlękowym. Jego działanie jest jednak dużo szersze, a umiejętne zastosowanie pozwala na znaczną poprawę pracy mózgu. Dowiedz się więcej o tym, jak stosować suplement, z czym łączyć, by wzmocnić efekt nootropowy oraz jakie korzyści niesie za sobą suplementacja. 

phenibut wysoka jakość suplementacji

Obecnymi czasy suplementacja usprawniające układ nerwowy zyskuje na popularności, dzięki temu, że częściej pracujemy umysłowo.

Wiele osób pracuje na stanowiskach, które wymagają logicznego myślenia. Szukamy więc substancji, które pozwolą nam na zwiększenie wydajności w pracy. 

Czym jest phenibut?

Przyglądając się budowie chemicznej cząsteczki, fenibut należy do związków będących pochodną GABA. Połączenie z pierścieniem fenolowym sprawia, że bardzo dobrze przekracza barierę krew-mózg, ale i charakteryzuje się wysoką skutecznością. W organizmie człowieka wpływa na różne receptory GABA, gdzie jego działanie wykazuje podobny efekt co stosowanie kwasu gamma-aminomasłowego. Szczegółowe działanie znajdziesz w kolejnym akapicie.

Fenibut został odkryty przez Rosjan, a jego główne zadanie miało polegać na wsparciu pracy astronautów. Szybko okazało się, że substancja ma szeroki potencjał w łagodzeniu stresu i stanów lękowych. Z informacji wynika, że potrafi on również podnosić funkcje intelektualne, sprzyja lepszemu zapamiętywaniu i koncentracji uwagi. 

Firma Harmony Concept dostarcza nam wysokiej jakości phenibut, o mocnym i wyczuwalnym działaniu. Obecnie jest to najlepsza opcja dostępna na rynku suplementacji, która realnie wspiera funkcje mózgu. 

Jak działa?

Główne działanie produktu polega na:

  • ograniczeniu reakcji lekowych,
  • rozluźnieniu emocjonalnym,
  • poprawia funkcjonowanie mięśni gładkich,
  • obniża poziom stresu,
  • obniża próg pobudliwości emocjonalnej,
  • tonizuje, odpręża,
  • przeciwdziała rozdrażnieniu,
  • poprawa jakości snu,
  • poprawia skupienie i koncentrację. 

Z czym łączyć phenibut?

Phenibut jest łączony z różnymi produktami. Wyróżniamy:

Działanie podnoszące możliwości mózgu – w przypadku mieszanek nootropowych, które mają za zadanie maksymalnie zwiększyć możliwości mózgu, phenibut łączymy z kofeiną, guaraną, johimbiną, hupercyną, winpocetyną a czasem nawet z mocnymi stymulantami jak DMAA i DMHA

Działanie relaksujące, poprawiające sen i regenerację – w tym celu dodawane są m.in. GABA, melatonina, l-tryptofan, ekstrakt valeriana i arginina. Mieszanka ta będzie doskonale przyspieszać zasypianie, jak i zwiększy jakość snu. Co więcej, zastosowanie ww. substancji przed snem będzie skutecznie obniżać poziom kortyzolu, zadba o wyższy poziom hormonu wzrostu i będzie sprzyjać regeneracji. 

Jak dawkować produkt Harmony Phenibut?

Sugeruje się, aby nie przekraczać dawki 3000 mg na dzień. Zazwyczaj rozpoczynamy suplementację od dawki rzędu 500 mg, którą podajemy 2-3 razy w ciągu dnia. Oznacza to, że łącznie przyjmujemy 1000-1500 mg dziennie suplementy.  

Protokołów dawkowania jest wiele. Od okresu od tygodnia do nawet trzech miesięcy. W przypadku stosowania dłuższego zaleca się korzystać ze suplementacji w systemie 5 dni on, 2 dni off. Oznacza to, że możemy preparat przyjmować od poniedziałku do piątku, a w weekend robić przerwę od suplementacji. Ważne, aby suplementacja wynikała z Twojego realnego zapotrzebowania. 

Skutki uboczne

Phenibut należy do stosunkowo bezpiecznych substancji. Zbyt wysokie dawki mogą działać odwrotnie do naszych oczekiwań. Towarzyszą nam wtedy odczucia dezorientacji, barku skupienia, problemy z zapamiętywaniem. Tego typu efekty występują niezwykle rzadko i powiązane są ze znacznym przedawkowaniem suplementu. 

Gdzie kupić Harmony Phenibut ?

Oryginalny produkty Harmony Concept kupisz w sklepie BodyShock.PRO.
Zapraszamy również do zapoznania się z szeroką gamą suplementów nootropowych.