CHELAT MAGNEZOWY KREATYNY

CHELAT MAGNEZOWY KREATYNY to ulepszona mieszanka magnezu i kreatyny, stworzona i opatentowana przez firmę Albion. Kreatyna jest związkiem, który pomaga organizmowi produkować więcej fosforanu kreatyny. Wykorzystanie zjawiska synergizmu, które zachodzi pomiędzy wspomnianymi związkami chemicznymi jest możliwe dzięki połączeniu magnezu i kreatyny w jednej cząsteczce. Unikalna forma chelatowa zapewnia wysoką biodostępność powstałego związku i działa silniej niż klasyczna kreatyna. Oba związki odgrywają ważną rolę w procesach energetycznych zachodzących w komórce.

Wynalazca chelatu magnezowego kreatyny twierdzi, że oferuje on maksymalną potencjalną biodostępność i skuteczność. W badaniach forma ta rzeczywiście udowodnia wysoki poziom skuteczności i biodostępności w zakresie uzupełniania magnezu i nasycania tkanek kreatyną.

Chelat magnezowy kreatyny przyjmowany konsekwentnie ma zdolność do znacznego zwiększenia zdolności wysiłkowych, takich jak siła i wytrzymałość siłowa. Ma również zdolność do przyspieszenia wzrostu beztłuszczowej masy ciała i poprawy regeneracji potreningowej. Wskazany jest dla sportowców różnych dyscyplin i poziomów wytrenowania, szczególnie w okresach intensywnych ćwiczeń.

Dawkowanie: 4-6 gramów dziennie.